Next Nextstar Cccam Server

Next Nextstar Cccam Destekleyen Modeller

Next PANDORA HD Slim Android, Next MACHINA, Next 18500 HD CIS PLUS, Minix HD Black, Brother, Tango, Punto, Combo, Starbox, Next Minix HD Cool, Next Minix HD Amigo, NextStar 5000 HD CX

Takılma Donma Yayın Kesilmesi Gibi Sorunlarımız Asla Yoktur.

Serverlerimiz Linux PC Ubuntu Serverlerdir. Jenerator ve UPS Sistemi Sayesinde Elektrik Kesintisinden Etkilenmez. 7/24 AÇIKTIR.

Almanya, İtalya, Fransa, Cezayir vs.. Dahil Birçok Dünya Ülkesine Paylaşım Vermekteyiz. Bu Kapsamda Alanının En İyisi Olduğumuzu Kullanıcılarımız Bilmektedirler

Serverlerimizin İnternet Bağlantı Hızı 1 Gbit Olup Dünyada Daha Hızlı ve Gelişmiş Bir Sistemi Yoktur.

6 Aylık Next Nextstar Cccam 75 TL

Sadece 6 Aylık Next Nextstar cccam server 75 TL ödeyerek size Tüm Paketleri Takılmasız, Donmasız ve Çok Hızlı Şekilde
Açılma Garantisi…

12 Aylık Next Nextstar Cccam 125 TL

Sadece 12 Aylık Next Nextstar cccam server 125 TL ödeyerek size Tüm Paketleri Takılmasız, Donmasız ve Çok Hızlı Şekilde
Açılma Garantisi…

Kesinti Donma Gibi Sorunlarımız Yoktur. Sistem jeneretor ve Güç Kaynagı Destekli olup 1 gbit internet hızı ile hizmet vermektedir. Next Nextstar Server CCcam olarak verilmektedir

Server bilgileriniz mail adresinize yollanmaktadır veya skype uzerinden alabilirsiniz Eğer Next Nextstar Cccam yükleme işlemi konusunda bilginiz yoksa tarafımızdan ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Next Nextstar CCcam Nedir?

Cccam Next Nextstar linux işletim sistemi tabanlı kart paylaşım uygulamasıdır. Uydu alıcınız CCcam aracılığı ile orjinal uydu kartlarının abonelik bilgilerini sunucularımızdan temin eder, böylece yayıncı kuruluş tarafından yaklaşık her on saniyede bir şifrelenen görüntü sunucumuzdan alınan bilgilerle gerçek zamanlı çözümlenir. kısacası uydu alıcınız CCcam sayesinde elinizde olmayan kartların bilgilerinin sunucu üzerinden alınarak, sanki kartlar sizin Next Nextstar cihazınızda takılıymış gibi çalışmasının sağlanmasıdır. Böylece şifreli yayınlar izlenebilir.

Next Nextstar CCcam Server‘larımız maksimum 200’er kişilik olmakla beraber diğer sitelerdeki serverlar gibi bir server başına 2000 kişi sıkıştırmıyoruz.

5 thoughts on “Next Nextstar Cccam Server

 1. ali Yanıtla

  Bende next minix hd tango uydu alıcısı var. Sizdeki serverlar bu cihazla uyumlumu. Satın almak için ne yapmam gerekiyor.

 2. Ertuğrul Özkan Yanıtla

  Cihazım Next Minix HD Amigo
  Server satın alırsam cihazıma nasıl yükleyeceğim ?
  Lütfen acele cevap yazarsanız sevineceğim. Bilgisayar başında bekliyorum. Teşekkürler.

 3. muhterem Yanıtla

  next minix HD Amigo Plus cihazım var Ccam almak istiyorum maçları yayınlayan kanal varmı ayrıca ip den yakalanma durumu varmı bilgi verirmisiniz teşekkürler

 4. mehmet ali Yanıtla

  turksat uydusu için geçerlimi bu cccam server yani şifreli kanalları açarmı tivibular bein sportlar gibi kanalları açarmı?

  • e Cccam YazarYanıtla

   Yerli platformlar veya yerli kanallar sistemimizde kesinlikle ve kesinlikle yoktur. Sistemimizde yabancı kanallar ve uydular bulunmaktadır. Bunları sitemizde ust kısımda platformlar yazan yerden acılan uydu ve paketleri inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir